ADVENT V MŠ

V pondělí 6.12. nás čeká Mikulášský den. Vzhledem k aktuálním opatřením nás nenavštíví mikulášská družina osobně. Přesto připravujeme pro děti překvapení v podobě tajné Mikulášovy návštěvy. Budeme společně plnit speciální úkoly a nakonec se dočkáme i odměny.

V prosinci budeme s dětmi péct perníčky a prožívat adventní tradice, věnovat se vánočnímu tvoření a v neposlední řadě se budeme těšit na vánoční nadílku, která nás čeká a nemine.  Protože Vás, rodiče, nemůžeme pozvat do školky osobně, pokusíme se Vám zprostředkovat některé ze zážitků dětí pomocí fotografií, popř. videa na našich facebookových stránkách.

V případě jakýchkoliv dotazů, nápadů, připomínek se nás nebojte oslovit. Rádi s Vámi vše probereme.  Ne vše můžeme zařídit, ale když je to možné, vyjdeme vstříc.

 

Bc. Martina Kuderová, zastupující ředitelka MŠ