AKTUÁLNÍ INFORMACE K ADVENTNÍM AKCÍM V MŠ

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V MŠ – Mikuláš s andělem a čertem  navštíví naši školku  ve čtvrtek 5.12. v čase 9:30 – 10:00.

VÁNOČNÍ DÍLNIČKY – Ve čtvrtek 12. 12. v 16:00 se ve školce uskuteční VÁNOČNÍ DÍLNIČKY. Srdečně vás zveme, abyste si s vašimi dětmi přišli vyrobit něco malého pro radost, chvíli s námi poseděli a užili si sváteční atmosféru adventu. Ve školce bude přichystané menší občerstvení. Pokud některé z maminek budou mít už napečené cukroví a chtějí se o něj podělit, budeme rádi, když přinesete něco na ochutnávku.

ZPÍVÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMU – Naše školka se již tradičně účastní Zpívání u vánočního stromu. I letos bychom s dětmi rádi představili krátký program. Akce proběhne v neděli 22. 12. od 17:00 venku „Na prádle“ (za nepříznivého počasí se přesuneme do prostor školy). Pro přípravu našeho programu potřebujeme znát počet dětí, které se budou účastnit – zapište ve školce, prosím.

Děkujeme za spolupráci!