Pár aktuálních informací pro rodiče:
    1. ZÁPISY DO 1. TŘÍDY – organizace zápisů bude přizpůsobena mimořádné situaci a opatřením vlády ČR. V příloze jsou informace od pana ředitele Kubiše ze ZŠ Tupesy. Tyto informace jsou i na webových stránkách ZŠ (stejně tak v případě Buchlovic).               ZŠ Tupesy – Zápis do 1. třídy
    2. VÝLET MŠ – na čtvrtek 14.5. je naplánovaný výlet. Máme pro děti objednaný program pro mateřské školy na zámku v Miloticích. Odhad ceny (i s dopravou) je 350 Kč na dítě. Bohužel je možné, že se vše bude muset rušit. Další informace k výletu zveřejním podle vývoje situace.

Pokud někdo z vás potřebuje vyzvednout žádost o ošetřovné, nebo jakékoliv jiné dokumenty, budu tuto středu 25.3. k dispozici v mateřské škole. Čas přizpůsobím individuální domluvě.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte a pište na tel. číslo 731 055 065; popř. pište do komentářů zde. Budu se snažit vše zodpovědět.