Měsíc prosinec v MŠ

mám tu pro Vás pár informací k dění ve školce v prosinci:

• VÁNOČNÍ FOCENÍ – Ve čtvrtek 3. 12. se ve spolupráci s panem Janíkem uskuteční vánoční focení. Kdo by měl o tyto fotky zájem, napište do komentářů. Nabídka je následovná: 3 fotografie (různé pozice) – 300 Kč. Součástí je originál v .jpg a vytištěná fotka 13×19. Po domluvě je možný jiný tisk, více fotek, fotoobraz nebo kalendář.
  • MIKULÁŠ V MŠ – V pátek 4. 12. si s dětmi ve školce uspořádáme mikulášský den. Děti můžou přijít oblečení za čertíky, andílky, nebo i za Mikuláše J . Vzhledem k přetrvávajícím hygienickým opatřením nás Mikuláš letos nenavštíví (prosím, nesdělujte tuto informaci dětem, ale ani je nestrašte – chceme s paní učitelkou děti překvapit malým mikulášským balíčkem).
  • CESTOVNÉ NA PLAVÁNÍ – prosím rodiče dětí, které jsou přihlášené na plavání, o uhrazení částky 67 Kč.
  • VHODNÉ OBLEČENÍ NA VYCHÁZKY – Prosím, vybavte děti dostatečným množstvím oblečení vhodného na vycházky v zimním období! Více dětí postrádá například rukavice – při vycházce se musíme kvůli bezpečnosti držet za ruce, což je pro děti bez rukavic teď velmi nepříjemné. Děkujeme za Vaši spolupráci.

Bc. Martina Kuderová, zastupující ředitelka