Náměty pro činnosti + pracovní listy pro předškoláky

Dobrý den,
vkládám další náměty, které jsou pouze pro inspiraci (dobrovolné). Pokud se do něčeho pustíte, můžete nám poslat fotku – buď na email msbrestek1@gmail.com, nebo klidně i sem do zpráv. Budeme rádi.
Dále vkládám pracovní listy. Jsou vhodné pro předškoláky a starší děti. Pokud s dětmi stíháte listy vyplňovat, budeme rádi, když nám i tyto přinesete po znovuotevření do školky. Bude to pro nás cenná zpětná vazba. Můžete třeba vybrat i jen pár listů.
Chápeme, že situace pro Vás není jednoduchá a někdy se těžko hledá čas. Prosím ale obzvlášť rodiče předškoláků, aby nezapomněli na blížící se zápis do školy. Dětem velmi pomůže, když budou průběžně procvičovat.
Opět platí nabídka tisku v MŠ. Ozvěte se a domluvíme se na termínu k vyzvednutí. 🙂
Na závěr chci poděkovat paní Švecové za spolupráci – tyto materiály jsme získali díky ní. 😉
Bc. Martina Kuderová
zastupující ředitelka