PROGRAM V MŠ

Vážení rodiče,
v příštích dnech nás s dětmi čeká pár akcí:
  1. Focení – Tento čtvrtek (27.5.) máme možnost si s dětmi udělat společnou fotku třídy. Fotit budeme dopoledne ve školce ve spolupráci s panem Janíkem. Pokud budete mít někdo zájem o fotku dítěte ve dvojici nebo skupince, nahlašte nám to ve školce. Současně budeme fotit jednotlivě odcházející předškoláky na tablo.
  2. V úterý 1. 6. bude Den dětí, proto si ve školce připravíme speciální program – „lenochodový den“. Přineste dětem pyžamko, protože celý den strávíme lenošením a hrami! 😉 A prosím, nelekněte se ráno – i paní učitelka bude v pyžamu. 😉
Během června navštíví školku i kouzelník se svým vystoupením a proběhne projektový den ve spolupráci s organizací Klubko – termíny upřesním. Vše proběhne v souladu s hygienickými opatřeními.
Bc. Martina Kuderová, zastupující ředitelka MŠ