PROVOZ MŠ OD 10.5.

od 10. 5. bude i naše školka otevřena v „normálním režimu“, pro všechny naše děti! To znamená, že se tu zase můžeme sejít v plném počtu a bez testování dětí.

Provoz MŠ bude spojen s určitými opatřeními:

• dospělé osoby mohou vstoupit pouze s respirátorem;
  • dítě bude doprovázet pouze jedna osoba;
  • všichni jsou povinni si dezinfikovat ruce;
  • v prostorách MŠ se zdržujte pouze nezbytně nutnou dobu;
  • rodiče jsou zodpovědni za to, že do školky přivedou ZDRAVÉ dítě (v případě projevu infekčního onemocnění, jako je rýma, kašel, teplota apod., nesmí být dítě přítomno v kolektivu).

Vzhledem k tomu, že jsme byli kontaktováni policií ohledně anonymní hrozby vůči mateřským školám, přijímáme bezpečnostní opatření:

• bílé dveře v patře budou převážně uzamčeny během celého dne, pro vstup bude třeba zazvonit;
  • od 8:00 bude uzamčena celá budova MŠ, pro umožnění vstupu bude třeba zavolat na telefonní číslo 572 595 717 nebo 603 261 440 (obě čísla jsou zveřejněna i na vstupních dveřích do budovy);
  • jakékoliv změny ve vyzvedávání dětí (čas, doprovázející osoba) nám předem nahlašte!

Prosím o Vaši spolupráci v dodržování všech opatření, jsou nezbytná pro bezpečný pobyt Vašich dětí ve školce a zajištění provozu školky samotné.

Bc. Martina Kuderová, zastupující ředitelka MŠ